Pozdrawiam
Autor : Andrzej S
Dodano : 03 Feb 2009
SK Górnik Radlin - Skra II Bełchatów
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II Ligi Mężczyzn, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Skra II Bełchatów. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 10 stycznia o godzinie 17:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.
Dodano : 10 Jan 2009
SK Górnik Radlin - Delic Pol Częstochowa 3:2
Pierwsze dwa sety przegrane przez Górnika do 21 nie zapowiadały, emocji w kolejnych setach oraz końcowego sukcesu. Jednak zmiany w składzie dokonane przez Dariusza Taterkę przyniosły rezultat. Za Błońskiego na środku wszedł Kermel, a za Schita w ataku Rybarczyk. Te zmiany oraz przyjazd telewizji TVT spowodowały mobilizację w szeregach Radlina i morderczy trzeci set został wygrany w stosunku 33:31. ...
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II Ligi Mężczyzn, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Delic Pol Częstochowa. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 20 grudnia o godzinie 17:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.
Dodano : 18 Dec 2008
SK Górnik Radlin - LKS Czarni Wirex Rząśnia
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II Ligi Mężczyzn, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a lederem naszej grupy drużyną LKS Czarni Wirex Rząśnia. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 28 listopada o godzinie 18:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.
Dodano : 28 Nov 2008
SK Górnik Radlin - AZS Cementownia ODRA Opole 3:1
W siódmym swoim spotkaniu SK Górnik Radlin odniósł pierwsze zwycięstwo i to w dodatku z 3 pkt. Pokonane zostało AZs Opole w stosunku 3:1. Pierwszy set jednak nie zwiastował wygranej drużyny gospodarzy. Mnóstwo błędów, problemy z przyjęciem, a przez to i z atakiem, brak bloku i przegrany set do 22. W drugim secie nastąpiła poprawa w przyjęciu i mecz sie ...
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz o mistrzostwo II Ligi Mężczyzn, pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Wartą Działoszyn. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 18 października o godzinie 17:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping. Wstęp na mecz darmowy.
Dodano : 17 Oct 2008
Walne Nazwyczajne Zebranie członków klubu SK Górnik Radlin
Z przyczyn niezależnych 9 października nie odbyło się Walne Nadzwyczajne Zebranie członków klubu SK Górnik Radlin. W związku z tym został wyznaczony nowy termin. Walne Nadzwyczajne Zebranie członków klubu SK Górnik Radlin odbędzie się 23 października o godz. 17:00 w Radlińskim Domu Sportu. Tematem zebrania będą zmiany w statucie klubu oraz zmiany w składzie komisji rewizyjnej.