Wiadomości
Awans młodzików do finału MP
Spory sukces odniesli na turnieju w Kętach młodzicy Górnika. Awans do finału zapewnili sobie już po sobotnich grach pokonując gospodarza turnieju- mistrza woj. Małopolskiego Kęczanina Kęty 2:0 ( 25:11; 25:19) oraz mistrza woj. wielkopolskiego VKS Joker Piła 2:1 ( 19:25; 25:17;15:12).

Dziś Górnik udokumentował dobrą grę pokonując 2-0 Stolarkę Wołomin zapewniajac sobie tym samym zwycięstwo w turnieju.

Drużyna zagrała w sobotę ...
Zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Klubu na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu, które odbędzie się 27 kwietnia 2006 r. w siedzibie Klubu w radlińskim Domu Sportu o godz. 17.00. Głównym tematem spotkania będzie przyszłość Klubu.
Dodano : 10 Apr 2006
Młodzi siatkarze MMKS Kędzierzyn Koźle i Górnika Radlin awansowali do półfinałów młodzieżowych Mistrzostw Polski. To efekt rozegranego w Domu Sportu w mijający weekend turnieju 1/4 MMP. Zarówno nasi zawodnicy jak i kędzierzynianie pewnie wygrali swoje sobotnie mecze 2-0, niedzielny mecz decydował o tym, gdzie która drużyna pojedzie na turniej półfinałowy. Ostatecznie Górnik przegrał 0-2 i pojedzie do Kęt na turniej ...
Nasi młodzi siatkarze pewnie wygrali rozgrywki wojewódzkie w tym roku i jako gospodarz będa podejmować 3 drużyny na ćwierćfinałowym turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę.

Plan turnieju:

1.04 sobota

godz. 10.00 S.K Górnik Radlin -:- KS Bielawianka Bielawa

bezpośrednio po zakończeniu (ok.11.30) MMKS Mostostal Kędzierzyn-Koźle -:- MLKS Carina Gubin

ok. 15.00 KS Bielawianka Bielawa -:- MMKS Mostostal Kędzierzyn-Koźle

bezpośrednio ...
Spadek do 2 ligi niestety pewny...
W ostatnim swoim meczu w 1 lidze Górnik przegrał z MCKiS Jaworzno. Przypieczętowało to spadek naszej drużyny do 2 ligi. Tak więc wygrana Chemika w Mławie w 3 setach do 17 nic nam nie dała.

MCKiS Jaworzno - Górnik Radlin 3-1 ( 25:22, 17:25, 25:21, 25:22)
Dodano : 18 Mar 2006
Prolongata szans na utrzymanie...
Dziś Górnik przedłużył swoje szanse na utrzymanie pokonując bezpośredniego rywala w walce o udział w barażach, zespół Zawkrze Mława 3-1 (21:25, 25:17, 25:22, 25:23). W sobotę nasi zawodnicy jadą do Jaworzna, jeśli zdobędą tam trzy punkty, to oczekiwać będą na wyniki meczów w ozorkowei, gdzie Bzura podejmie Jadar i Mławie, gdzie Zawkrze podejmie Chemika. W razie porażki jednego z tych ...
W 28. kolejce I ligi w wyjazdowym meczu SK Górnik Radlin pokonał Bzurę Ozorków 3:2.

Kolejny mecz Górnik rozegra ...
Górnik Radlin przegrał dziś u siebie z Olimpią Sulęcin 1:3 (22,-20,-19,-19).

Radlinianie tradycyjnie mecz rozpoczęli bardzo dobrze wygrywając pierwszego seta. Jednak już od drugiego seta goście zdominowali grę wygrywając cały mecz 3:1.

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Górnik: Prudel, Szabelski, Lip(k), Stanek, Jaskulski, Kabziński, Szymczak(l) oraz Pliński, Kacperski, Barteczko

Olimpia: Żak, Boguta, Sekuła, Glinka, Kulikowski, Bartuzi, Dobek(l) oraz Biliński, Lorens