Wiadomości
SK Górnik Radlin - MOS Wola Warszawa 2:3
Niestety nie udał się rewanż gospodarzom za porażkę w warszawie 2:3. U siebie również Radlin przegrał 2:3 w setach (25:15, 21:25, 25:21, 21:25, 13:15). Pierwszy set to zdecydowana przewaga Radlina. Swietne wybloki, gra w obronie, a następnie skuteczne kontry. Pod koniec seta trener Warszawy - Felczak zmienia rozgrywającego i ta zmiana przynosi rezultat w secie drugim. Goście odskakuja na ...
Miło nam poinformować kibiców, że mecz pomiedzy SK Górnik Radlin, a MOS Wola Warszawa można zobaczyć w hali za darmo. Bilety nie obowiązują. A ci kibice , którzy jednak nie będą mogli przyjść,mogą zobaczyć relację na żywo tzn. punkt po punkcie na internecie na stronie http://www.rozgrywajacy.pl/relacja/live_score.php.

Zapraszamy do oglądnięcia meczu w hali i na żywo na internecie.
SK -Górnik Radlin - MOS Wola Warszawa
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz II Ligi Mężczyzn pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a MOS Wola Warszawa. Zapowiada się ciekawe widowisko, gdyż w dryżynie gości występuje kilku zawodników niedawno jeszcze grających w PLS-ie np. Piotr Szulc. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 05 stycznia o godzinie 17:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.
Dodano : 03 Jan 2008
SK Górnik Radlin - Hejnał Kęty 3:1
Pierwszy set przegrany w stosunku 15:25 był kontynuacją tego co można było zobaczyć w przegranym spotkaniu z Ropczycami, czyli brak wiary we własne siły, bezradność i brak lidera. Przełomowym momentem był set drugi, który toczył się punkt za punkt i został wygrany przez naszych siatkarzy 25:23. Z dobrej strony pokazał się najmłodszy na boisku Łukasz Taterka, który dobrym przyjęciem i ...
Niestety cała drużyna zagrała słabo w w zaległym spotkaniu z drużyną z Ropczyc i dlatego wynik 0:3 jest jak najbardziej sprawiedliwy.
SK Górnik Radlin - TS Hejnał Kęty.
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na mecz II Ligi Mężczyzn pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a TS Hejnałem Kęty. Zapowiada się zacięte widowisko gdyż dryżyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w sobotę 15 grudnia o godzinie 17:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.
Dodano : 09 Dec 2007
SK Górnik Radlin - Błękitni Ropczyce.
Serdecznie zapraszamy kibiców piłki siatkowej na zaległy mecz II Ligi Mężczyzn pomiędzy SK Górnikiem Radlin, a Błękitnymi Ropczyce . Mecz odbędzie się w Hali MOSiR w Radlinie w czwartek 13 grudnia o godzinie 18:00. Liczymy na wysoką frekwencję oraz głośny doping.
Jadar II Radom - SK Górnik Radlin 3:1
W sobotę 8.12.2007 SK Górnik Radlin uległ na wyjeździe drużynie Jadaru Radom 3:1 w setach 25:15, 25:18, 27:29 i 25:20.
Starsze wiadomości : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37